Simmonds & Jones - Interpretations

29. června 2008 v 14:06 | ctk
Simmonds & Jones jsou jedni z nejvíce uznávaných elektronických, hudebních, producentských teamů. Momentálně dohánějí zpomalené,významné projekty jako Lustral, Chakra, The Space Brothers, Oxygen, The Realm, Force Majeure and Ascension.
Za poslední dekádu mají vydáno přes 50 singlů na nezávislých ale i významnějších labelech jako jsou Manifesto, Virgin, Zomba, Perfecto, MCA, Ministry Of Sound, 3Beat Breaks, Hooj Choons, East West, Platipus, Ultra, Media, Sony, AM:PM, Cheeky, ZTT, Captivating Sounds, Additive, Xtravaganza, Boss and Warner Brothers. Mají 13 tracků v top 40 UK a jejich songy,které jsou na kompilacích, se prodalo na 14 miliónů po celém světě.
Mimo to pracují také ve studiu. Simmonds & Jones jsou aktivně zapojení v různých projektech které zahrnují remixy, spolupráce, filmovou a televizní práci. Mají napsaný hudební scénář pro televzní seriál 'The Sopranos', plus tracky pro filmy 'Manumission - The Movie' a film Johna Travolty - 'Swordfish'. Ricky a Steve také hrají významné role v digitilná hudební revoluci. Založily světově známý dance music download store - Audiojelly.com, který nyní prodává přes 4000 tanečních tacků z celého světa.
Spolupracují s mnoha oblíbenými zpěváky a muzikanty z jejich předchozích projektů. Simmonds & Jones vytvořily "Interpretations" album sestavené z nádherných songů jenž Ricky a Steve uznávají jako nejlepší tracky co vůbec kdy nahráli.
Track Listing:
01. For A Lifetime
02. Heaven Will Come
03. Legacy
04. Home
05. Kaleidoscope Of Memories
06. Someone
07. I Am
08. Troubled Soul
09. Many Years From Now
10. Shine
11. Love Shines Through
12. Am I On Your Mind
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama