Červenec 2008

Ferry Corsten remixuje U2!

31. července 2008 v 13:58 | ctk |  Novinky
Ferry Corsten remixes U2
Skvělá zpráva pro všechny kdo ještě pátrá po remixu Ferryho Corstena na track U2 "New Year's Day".
U2 album ''War'' vyšlo v roce 1983 a může být bezpochyby považováno za jedno z nejúspěšnějších rockových alb všech dob. Tento týden výjde kompletně remástrovaná edice tohoto alba na Universal Music. Album nyní vychází jako exkluzivní double CD formát, u kterého bude b-strana obsahovat živé nahrávky a remixy. Dva remixy také připravil producent a DJ Ferry Corsten.
Ferry Corsten je jeden z nejslavnějších DJ's a producentů na tomto světe a má za sebou remixy pro různé umělce jako Public Enemy, Moby, Faithless, Duran Duran a Shiny Toy Guns. Světově známý DJ a producent má spoustu uznávaných ocenění jako Producer of the Year, Dance Star Award a Silver Harp za jeho práci, produkci a remixy.
V roce 1999 Ferry Corsten remixoval single "New Year's Day" pro Island Records. Ten byl často hráván ve spoustě clubech na začátku milénia, ale nikdy nebyl oficiálně vydán.
S vydáním War - Remastered album, budou mít remixy Ferryho Corstena "New Year's Day" oficiální vydání. Oba Ferryho remixy na " New Year's Day" budou k dostání tento týden ve všech obchodech.
,,My jsme nadšení zahrnutím remixu Ferryho Corstena na New Year's Day, na U2 albu "War - Remastered". On je talentovaný producent a jeden z nejslavnějších DJ's na poli taneční hudby. Jeho remix přidá tomuto vydání na významu''. Řekl mluvčí Universal Music Rob Fleming.
zdroj:trance.nu

Emilio Fernandez – Reyonosa

30. července 2008 v 14:52 | ctk |  Recenze
Beatport logo
Tento track je velmi zajímavý. Už jen zařadit ho do nějaké škatulky bude asi problém. Na Beatport.com byl uveden pod kolonkou progressive house, ale od jeden můj známý ho označil za trance. No nevím já bych se také přiklonil ke škatulce progressive house. Na trance je tento track málo ,,rozjetý''. Ale to nám nemusí vůbec vadit. Track výborně šlape pomocí hutných a tvrdých beatů. Na které se nabalí balearic melodie (pod tím si představte skvělé pianové rify), ze které prostě čiší typická španělská nálada,skvělé. Track je také došpiněn synthy a ,,vrzáním''. Bez pochyby je to track od producenta, který rozhodně neřekl své poslední slovo. A pokud bude vydávat takto kvalitní tracky tak můžeme jásat. Hodnocení 9/10
zdroj:tranceworlds

Mat Zo

29. července 2008 v 15:56 | ctk |  Umělci

Matan Zohar se narodil v Anglii (používá nicky Mat Zo, Reif, Unripelemon) a má za sebou tvorbu na EDM scéně. Po třech letech produkce různorodé elektronické hudby od Drum and Bassu až po Trance, objevil kouzlo Progressive Housu. Tento objev ho přivedl k dosavadnímu postavení jednoho z top světových Dj's a producentů. Ale ještě je pořád teenager. Mat Zo je na začátku své dlouhé kariéry.

Od jeho přechodu do Progressivní taneční hudby prozkoumával vůně všech žánrů, které často zahrnovali Electro Prog, trance Markuse Schulze, minimal house Jamese Holdena a starý dobrý Progressive House. Všechny jeho stylové variace získaly obrovské uznání. Jeho remix na track od Holdena a Thompsonové 'Nothing' získal obrovské uznání a Mat si tím udělal velké jméno.Mat Zo by si měl brzy zvyknout na to, že jeho jméno bude velice populární na EDM scéně.

Mat Zo cestuje za úspěchem. Získal podporu od DJ's jako jsou DJ R-Man, DJ Tarkan, Jav D, Micah, Airwave, Andy Moor a Markus Schulz. Jeho tracky také hráli Dj's jako jsou Ferry Corsten, Markus Schulz, Andy Moor, Mike Shiver, Armin Van Buuren, Tiesto a mnoho dalších.

Jako o DJ můžete o Matu Zoovi říci že je začátečník. Ale on již získal ocenění jako spolehlivý radio DJ, se svými mixy, které už hrálo mnoho radio stanic a měli velmi pozitivní reakce. Dnes je ještě stále mladý a nemá tak mnoho nabídek k hraní. Nicméně Mat bude pokračovat k získání obecenstva po světě pomocí své produkce.

zdroj:armadamusic

Eric Tadla

29. července 2008 v 13:50 | ctk |  Novinky
Normálně stránky labelu Armada music přínáší jen ty dobré novinky a zprávy, ale naneštěstí nyní přinesla velmi smutnou zprávu a tu že jeden jejich respektovaný producent, Eric Talda zemřel minulou sobotu. Eric (společně s Randy Boyerem) byl muž v pozadí produkce projektu enMass.
Pokud chcete napsat jeho rodině slova útěchy, tak je pošlete labelu Armada a ona je dodá Ericovým pozůstalým.
R.I.P. Eric
zdroj:armadamusic

Max Graham vydává u Armada

28. července 2008 v 11:29 | ctk |  Preview
Max Graham připravil své dlouho zpožděné mix album 'Cycles'. Je to jeho první mix album po 6 letech. Toto album bude v srpnu vydáno na labelu Armada.
Od jeho break-out smash alba 'Airtight' uběhlo už spoustu let, aby také ne když bylo vydáno v roce 2001.
Jako vždy se Max řídí svou cestu napříč dvěma disky, ta je velmi různorodá a energická. Od chvil pravého, nádherného house a techno zvuku přímo k melodickému zvuku Maxe Grahama.
První CD obsahuje také Maxův track 'Frozen' ten obsahuje typický Maxův zvuk, z velice stlačeným groovem a chvilkovými záblesky melodické brilatnosti. Max později vrátí mix do housového teritoria s trackem Patch Park 'Got That Mi', kterému předchází David Tort, DJ Ruff & DJ Disciple 'Destination' což je další Chicagem ovlivněný track na tomto CD. Lemon 8 'New York, New York' je velice melodický track s bohatým housovým spodkem. V Maxově vlastním remixu na Roland Klinkenburg 'Dusty Horizons' se formuje, stoupá a vrcholý ohromná energie, před tím než toto CD ukončí perfektní Analog People In A Digital World 'Violet Trip' který je plný synthů a svůdné melodie.
Druhé CD začíná stejným druhem intra jako první CD. CD číslo dvě obsahuje také tracky od Tim Le & Wollion 'Bodymovin' v remixu od Inpetta. Kos track 'Zero to Hero' což je jízda progressivních beatů. Marcus Schossow'Sweedish Beatballs' v Maxově remixu je obrovská porce výborné melodie a nabytých beatů. Tuto show ukončí Maxův rozmanitý výběr tracků. Mat Zo'Fumar' je nádherný Balearic track s masivní španělskou kytarou v breakdownu. Jako další je Maxův vlastní vokalní track 'I Know You're Gone' v remixu od Whelan & Discala. Masivní track od Mitiska & Medina 'After Hours Ensemble' ukončí tuhle cestu euforyckými styly.
A co o své nové kompilaci řekl samotný tvůrce? ,,Miluji hudbu a také mnoho různých stylů se točí kolem mě. To je můj scénář. Můžete opustit pokoj na 20 minut když hraji, ale jak se vrátíte zpět, hraje úplně jiná hudba.
O chuti a mnoha odstínech housu, techna a dalších. Tato dvou disková kompilace je perfektní obraz Maxe Grahama, jednoho z nejlepších Dj's a producentů za jednu dekádu.
A&R Manager Armada Records, Sander Bouma o této kompilaci řekl ,, Je to velká čest a potěšení mít Maxe na palubě Armady a tato jeho kompilace jednou znovu ukáže jeho výjimečnou hudební chuť. Obě CD mají ukázat jaké mistrovské producenty Armada má.
TRACKLISTING

CD1
1. Max Graham - Intro
2. Analog People In A Digital World - The Envelope Of Life
3. Oliver Moldan & Patric La Funk - Good Fellas (Patch Park Remix)
4. Max Graham - Frozen
5. David Tort & DJ Ruff Meets DJ Disciple - Destination (La Sexy Mix)
6. Patch Park - Got That Mi
7. Dubfunk - Mandala (Patch Park Mix)
8. Lemon 8 - New York New York (Patch Park Mix)
9. Simon Shaker vs. Groove Garcia - Soultechi (Simon & Shaker Remix)
10. Roland Klinkenburg - Dusty Horizons (Max Graham Mix)
11. Mango - Handelskai
12. Analog People In A Digital World - The Violet Trip

CD2
1. Max Graham - Intro
2. Tim Le El & Woolion - Bodymovin' (Inpetto Remix)
3. Kos - Zero To Hero
4. EDX - Premiumline
5. Max Graham - Turkish Delight
6. Marcus Schossow - Sweedish Beatballs (Max Graham Mix)
7. Soliquid - Music Is For Rich People (Mat Zo Remix)
8. David West & Orkidea - God's Garden
9. Mat Zo - Fumar
10. Cressida - 6AM (Kyau & Albert Remix)
11. Max Graham Feat Jessica Jacobs - I Know You're Gone
12. Ketho Fet Michael Calderone - Silent Room
13. Mitiska & Medina - After Hours Ensemble (David West Remix)
zdroj:trance.nu


Marco V a Sander van Doorn tvořili poprvé v historii společně!

27. července 2008 v 13:34 | ctk |  Novinky
Sandern van Doorn a Marco V mají za sebou první, pro mnoho fanoušků elektronické taneční hudby velice zajímavou spolupráci - 'Organic' měl svou světovou premiéru na BBC Radio 1 v show Judga Julese.
Spolupráce mezi producenty jsou v taneční hudbě na denním pořádku. Teď se potkaly, jedna z dlouho hrajících legend Marco V a rostoucí superstar Sander van Doorn.
To nebylo nikdy vážně plánované jako takové, ale Sander náhodou navštívil Marcovo Southside studio a vše skončilo takhle - tanečním veledílem nazvaným Organic!
Organic byl vydán na Marcově labelu InCharge 14. července 2008.
Příběh tady ale ještě nekončí. Na začátku se jejich spolupráce spojila a Marco se tedy vydal na výlet do Sanderova studia, kde byl složen druhý track! Track číslo 2 by měl být vydán v nejbližších měsících.
Organic měl tedy světovou premiéru v show Judga Julese na BBC Radio 1 v pátek 27. června kdy ho Marco V představil!
A od středy 23. července je také ke stažení na Beatport.com!
zdroj:trance.nu

W&W

26. července 2008 v 17:44 | ctk |  Umělci

Chlapci v pozadí W&W jsou Willem van Hanegem a Wardt van der Harst. Oba se narodili v roce 1988, tito mladíci startují svou spolupráci v létě 2007. Jejich prvním trackem byl hit ''Mustang''.
V dnešní době často pracují společně. Jejich styl může být zařazen do škatulky techtrance s přitažlivou melodií. Tracky jako Countach, Dome a Eruption získaly podporu od skoro každého známého DJ na světe. Nedávno se Armin Van Buuren zmínil o W&W jako o jedněch z nejlepších, nastupujících producentech v současnosti.

zdroj:armadamusic

Christopher Norman a Topher Jones - Otherside

25. července 2008 v 20:23 | ctk |  Recenze
Beatport logo
Tak, nyní jsem si na Beatport.com stáhnul track Christopher Norman a Topher Jones - Otherside. A musím říct že je to neskutečný track s neotřelým zvukem. Track začína přímo minimal zvukem a říkáte si je tohle vůbec trance? Odpovím hned, není. Je to vše jen ne trance. Po minimal začátku se přidá jemný beat. Na který se opět nabalý ten známý měkký minimal zvuk. A pak to přijde, neskutečně přitažlivý a zpěvný mužský vokál, který je ovšem neskutečně tajemný. Ale pořád si tu melodii a zpěv musítě prozpěvovat, je neuvěřitelně návyková a neustále vám odeznívá v uších. Pořád vám do toho bublá ten známý minimal. A pak z ničeho nic, kytara. Kytarová melodie společně se zpěvem, smrtící volba a k tomu opět už tolik známý minmal, krásně to splou šlape. No a nyní přichází nájezd, krásně to začne vše gradovat až se to fantastický rozjede. A ke konci tohoto tracku nás dovede známá a nebál bych se řící ojedinelá minimal-trance melodie. Samotný konec, ale obstará kytarový rif s výše uvedeným mužským vokálem ke kterému se nenápadně přidá i ženský hlas, fantazie. Co řící závěrem? Jen to že tento track byl sice vydán na trancově laděném labelu (Black Hole Recordings), ale trance tenhle track rozhodně není. Je to prostě svěží a neotřelý zvuk dnešní doby! Hodnocení 10/10
Zdroj:tranceworlds

Akesson

25. července 2008 v 13:39 | ctk |  Umělci
Björn Åkesson se narodil v roce 1986 ve městě Lund (jížní Švédsko). Jeho první seznámení s elektronickou hudbou proběhlo v polovině 90 let minulého století, kterou poslouchal při hraní své videohry Wipeout 2097. Přes umělce jako Future Sound of London, The Prodigy a Orbital jeho zájem rostl. O něco málo let později, zasvětil Björna kamarád ze školy do trance/club hudby.Tento zvuk byl mnohem lepší a mnohem více zajímavější než techno, které poslouchal předtím.

Na začátku roku 2003 Björn spolupracoval se svým kamarádem, švédským producentem Dréasem. Track byl pojmenován Dréas pres. Havannah - Havannah. Havannah byl několikrát hrán světovými top DJ's - Tiësto, Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Johan Gielen, Thrillseekers a spoustou dalších!

Po této spolupráci pokračoval Björn v tvorbě svého vlastního zvuku a o pár let později začal vydávat pod jménem ''Akesson'' projekt který udělal velkou díru do světa v radioshow Above & Beyond "Trance Around The World".

Na začátku letošního roku vydal track s názvem ''Perfect Blue'' který byl představen jako ''Tune Of The Week'' v radioshow Armina Van Buurena ''A State Of Trance''. Oba tracky Sunchaser a Perfect Blue byly také velmi pozitivně přijaty trancovou komunitou a objevily se na několika kompilacích mixovaných světovými DJskými hvězdami a byly vydány obrovskými labely jako Sony BGM, EMI a Ministry Of Sound.Dnes můžete Björna najít na cestách po klubech celé Evropy. Tak drž oči otevřené!

Diskografie Akessona:

Originální produkce:
Akesson - Perfect Blue [A State Of Trance / Offshore]
Akesson - Sunchaser [Fraction Records]
Bjorn Akesson - From East To West [Solaris Recordings]
Polarstate - Global Midnight [Selective Recordings]
Havannah - Havannah [TR-Recordings]

Remixy:
Sonic Divison - Day And Night (Akesson Remix) [Fraction Records]
Dréas - Signs (Akesson Remix) [Red Force Recordings]
Aly & Fila - Lost Language (Akesson Remix) [Armada / Offshore]
Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl [White / CDR]

Kompilace obsahující Akkesonovi tracky
Dream Dance vol. 48 [Sony BMG] - Street Parade 2008 Trance [EMI] - Judgement Sundays 2008 [Ministry Of Sound] - NRJ Extravadance Vol.6 [Bonnier] - Trance World Vol.3 [Armada] - Trance World Vol.2 [Armada] - Rendezvous Vol.1 [Solaris] - Trance Visions [BMG] - Moments In Trance [Sony Music] - Ultimate Trance [Central Station] - ID-T Trance 2004 Vol.1 [Universal] - Welcome To The Club No.1 [Sony Music] - Deep Trance [Water Music 2004] - Younique (Empire 4) [SVL] - Back From Your Past [First Second Records]

zdroj:armadamusic

Lange vydává nový singl 'Out Of The Sky'

24. července 2008 v 19:09 | ctk |  Preview
Langův nový singl 'Out Of The Sky' je očekávaný release. Také jeho remix 'Walk Away' od Matta Cerfa a Evelia feat. Jaren vychází na labelu Deep Blue Records. Lange také vystupuje s Tiestem na main stagei na Sunrise festivalu v Polském Kolobzergu 26. července. A má naplánované vystoupení na mega párty Ferryho Corstena 'Full On Ferry' v Ahoy, v Rotterdamu, která proběhne 1. listopadu.
Nový Langův singl 'Out Of The Sky' obsahuje vokály Sarah Howells a je převzatý z velmi pozitivně oceněného alba 'Better Late Than Never', nové mixy mají na starosti také Kyau a Albert, Aly a Fila, Myon a Shane 54, Glenn Morrison a samotný Lange.
Dalším novým studiovým počinem je Langeho remix tracku 'Walk Away' od Matta Cerfa a Evelia feat. Jaren který byl vydán na labelu Deep Blue Records a remix také obstará duo Kyau a Albert, které jej vydá na podzim na svém labelu Euphonic Records.

zdroj:trance.nu

StoneBridge představuje to nejlepší z labelu Stoney Boy

22. července 2008 v 12:22 | ctk |  Preview
StoneBridge představuje to nejlepší z jeho vlastního labelu Stoney Boy, 26 nejlepších housových tracků namixováných společně v uhlazený mix. Kompilace obsahuje tracky od Axwella, Third Member, Christiana Alvareze, Spirit ID a samozřejmě také od StoneBridge.
01. Disco Dude - Get Up (Original Mix)
02. The Adjuster - Breakdown (StoneBridge Re-Edit)
03. Christian Alvarez - Intergalactic Voyager (StoneBridge Mix)
04. Antonia - All The World (Stoney's Hard Vox Mix)
05. Disco Dude - Get Up On The Dancefloor
06. Robbie Rivera - The Ultimate Disco Groove (Groove Express Mix)
07. StoneBridge - All Night Long (StoneBridge Remix)
08. Twin - Bring Back The Funk (StoneBridge Mix)
09. Antonia - Do You Know (Stoney's Gangsta Mix)
10. Axwell - Jazzplayer (StoneBridge Mix)
11. Nightvision - Ready For The Weekend (Stoney's Lesson 4 Mix)
12. Disco Dude - Throw Your Head Up
13. Full Continuous DJ Mix StoneBridge Part 1
14. Jill Jones - Someone To Jump Up (Funky Junction & Korovin Mix)
15. Fudge ft Ann Jung - Fruitcake (StoneBridge Mix)
16. Stephanie B - Sweetest Taboo (StoneBridge Future Retro Mix)
17. StoneBridge - Close To Heaven (Club Mix)
18. Star Alliance - PVC (Eric Prydz Mix)
19. Third Member - Let Everything Drop (StoneBridge Mix)
20. Spirit ID - Arabian Night (StoneBridge Mix)
21. Zentribe - I Just Love (Tom Belton Mix)
22. Third Member - Tidal Flow (Lil' Joey Re-Edit)
23. StoneBridge - You Don't Know (Club Mix)
24. Chris Kaeser & Rita Campbell - Rush (StoneBridge Mix)
25. StoneBridge - SOS (Club Mix)
A v září vychází StoneBridge - The Flavour, The Vibe 2
zdroj:armadamusic

TRANCE WORLD MIXED BY SEAN TYAS

21. července 2008 v 14:28 | ctk |  Recenze
Máte rádi zvuk Seana Tyase? Máte rádi zvuk labelu Armada Music? Pak je tato dvou CD mixovaná kompilace určená právě Vám. Tahle kompilace je trancová jízda s velkým J, taky byla nahrávána při 136 BPM. Hlavní chod je uplifting a jako příloha se podává progressive trance. Brutální beaty, vražedná melodie. Minimum vokálů, maximum energie. Tenhle třetí díl TRANCEWORLD si zamiluje každý fanoušek opravdového trancu. A navíc Sean vůbec nešetřil na výběru tracků a tak zde uslyšíte známe trancové hity a tracky, které na svou slávu teprve čekají ale ta je jistě nemine. Obě dvě CD jsou velmi inteligentně poskládaná a mají svůj příběh. Prostě a jednoduše, pokud máte rádi trance nesmí Vám toto CD doma chybět. Pokud Ho tedy nemáte tak to urychleně napravte jinak si nezasloužíte poslouchat trance, ale raději přihlouplý disko. Tohle je jednoduše trance jak má být, taky to je v názvu napsaný. ENJOY TRANCE WORLD! Hodnocení 10/10
zdroj:tranceworlds

Tiësto, hudba a léto 2008

20. července 2008 v 18:03 | ctk |  Novinky
V pondělí 7. července Tiësto začíná letní sezónu 2008 první opening párty na Ibize v clubu Privilege. Užasné živé performace, které téměř rostrhnou střechu v největším clubě na světě, tohle startuje léto 2008.
Jeho týdenní residence, každou pondělní noc v Privilege na Ibize budou pokračovat až do 22. září, ale před tím také vystoupí v jiných zemích. Tiësto bude cestovat po celé Evropě, také navštíví Střední a Východní Kanadu.
Nedávno také vyšla Tiëstova mixovaná kompilace In Search Of Sunrinse 7 - Asia a nyní přijímá Tiëstovu velkou podporu a bude jeho a vaším soundtrackem pro tuto letní sezónu
zdroj:tiësto

Loveparade 2008 Live sety ke stažení

20. července 2008 v 17:27 | ctk |  Novinky
Přímý přenos z Loveparade 2008
Na této adrese si můžete stáhnout živé sety DJ's z Loveparade 2008:
http://www.newmixes.com/loveparade_2008-live-sat-07-19-2008.html

Trance World Volume 4 - Mixed by John O´ Callaghan

18. července 2008 v 15:48 | ctk |  Novinky
Ne, nezbláznil jsem se, ten titulek je pravdivý. Další Trance World v pořadí čtvrtý bude mixovat John O´ Callaghan!
zdroj:armadamusic

Digital Universe od Johna O' Callaghana

11. července 2008 v 15:27 | ctk |  Preview
Nyní vychází na iTunes: 'Digital Universe' čerstvá, nová mixovaná kompilace od Johna O' Callaghana. Pokud máte radí jeho masivní track 'Big Sky' tak si budete muset tento digitální DJ Mix okamžitě koupit. Kompilace trvá 74 minut a jedná se pouze o energetický a upliftingový trance zvuk. Prostě Enjoy this mix!
Tracklist:
01 Nitrous Oxide - Waves
02 Neptune Project vs Triple Seven - Arctic Moment (Activa remix)
03 Paul Webster - Nailed
04 Simon Patterson - Smack
05 Timmy & Tommy - Full Tiltin' (Joint Operations Centre remix)
06 Mr. Sam vs Human Resource - Dominator
07 Oryon - Dirt
08 J.O.C. - Rotterdam (Bryan Kearney remix)
09 Veracocha - Carte Blanche (Cosmic Gate remix)
10 Digital Nature - Landmarks (Activa remix)
11 Jose Amnesia - Follow Me (Giuseppe Ottaviani remix)
12 Alex M.O.R.P.H. vs Woody van Eyden ft. Michelle Citrin - Turn It On (Sean Tyas remix)
13 Cartel - Buenos Aires
14 Andy Tau - The Path (Neal Scarborough remix)
15 Jon O'Bir - Ways & Means (Paul van Dyk remix)
16 Aly & Fila - Lost Language
17 Andy Blueman - Time To Rest (Daniel Kandi Bangin mix)
18 Greg Downey - King Dong
19 Joint Operations Centre - Puzzle
20 Ross & Buddy - Lights Out (Heatbeat presents Matias Faint remix)
21 Bryan Kearney - The Walrus (Heatbeat presents Matias Faint remix)
22 Bryan Kearney - You Will Never Be Forgotten (Activa remix)
23 Full Continuous DJ Mix John O'Callaghan - Digital Universe
zdroj:armadamusic

Markus Schulz vydává kompilaci armada AT IBIZA

10. července 2008 v 19:29 | ctk |  Preview
Armada z Ibize, mix od Markuse Schulze je jízda ve vysoké rychlosti.
Markus se narodil v Berlíně ale žije v Miami (Amerika) odkud cestuje po celém světě za hraním.
zdroj:armadamusic.com

Jaytech - Everything Is Ok

9. července 2008 v 13:42 | ctk |  Preview
Jaytech

Vyvarujte se plochým, lineárním zvukům minimalu a hraním si se sladkými akordy trancu, mladé elektronické hvězdy roku 2008 tvoří novou střední zemi. Jeden takový talent je Jaytech, vlastním jménem James Cayzer, ve svých 22 letech má za sebou fantastickou pověst skvělého producenta, DJ's a živého talentu. 'Everything Is OK' je jeho premiérové umělecké album.

Jaytech se narodil v Canbeře, v Austrálii. Svou první produkci uvolnil ve svých 14 letech, 'Music 101' byl předčasný začátek který je zakončený celosvětovým poznáním. Ačkoli jeho zkoušky na universitě byly považované za hlavní prioritu jeho rodiči, Jaytech trávil spoustu hodin studováním svých dvou oborů a na trénincích ve hře na piáno. Zatímco v noci zalezl do své ložnice, kde se zdokonaloval ve svých programovacích schopnostech.

Tvrdá práce a časný start se jistě vyplatila. S diskografií která vstupuje do dvojitých čísel a zahrnuje důležitá vydání jako ''Genesis", který měl širokou podporu od každého člověka z Desyn Masiello a Tiesto ho zahrnul na svou In Search Of Sunrinse kompilaci a track ''Pepe's Garden'', který nalézá podobné uznání od Sashe, Armina Van Buurena a dalších. Nyní, s jeho akademickými studii které má už za sebou (minulý rok promoval na universitě) a s premiérovým albem na krku, nabíra Jaytechovo vstupování další extrémně slibné etapy jeho kariéry.

Jeden z nejvíce uznávaných, premiérových, elektronických alb roku je 'Everything Is OK'. Obsahuje 12 tracků, zahrnuje šťastné výstřely elektronického alba 'Nightawk', pořádně melodický kus 'Higway Rockers', funkově promočený 'Special X', deep ale svalnatě trancový 'Pyramid', 'Gry Horizon' je první ze dvou traků obsahující vokály Melody Gougha ( další je skvělý 'Drive'), 'Groove Nova's' je jízda tech-groovu, a další.
zdroj:anjunabeats.com

Buy Now

8. července 2008 v 18:01 | ctk |  Novinky

Buy Now
Buy Now- projekt Steve Angella a Sebastiana Ingrossa - rychle se stane novým jménem na rtech každého, poté co vydají single ,,Body Crash'' na labelu Positiva.
Track který je několik světelných let vzdálen tomu co může poslouchat nyní. Body Crash je podivín, tuhý a basový bručoun. Byl už hraný lidmi jako Erol Alkan a Pete Tong. A co o tomto projektu a hlavně tracku říkají jeho tvůrci?
Steve Angello: Já mám hodně podivného materiálu na skladě. Buy Now je koncept díky kterému chceme dělat něco jiného, oslovit různé druhy lidí a různé hudební žánry. To je jeden z těch legračních projektů o kterých lidé sní. Kdy si jen sednete a chcete dělat něco jiného. Pracujete úplně jiným systémem.
Sebastian Ingrosso: Neočekávali jsem odezvu od lidí jako je Justice nebo Erol Alkan. Byli opravdu uctivý k tomu co jsme udělali, jakým způsobem a jakým druhem zvuku, jsme opravdu šťastný.
zdroj:djmag.com

Ctira.d - Specail mix for tranceworlds.blog.cz

7. července 2008 v 17:04 | ctk |  Novinky
Zde je můj nový mix, který jsem speciálně nahrál pro tenhle blog!
Link ke stažení: www.uloz.to/555964/ctira.d-special-mix-for-tranceworlds.blog.cz.mp3
ENJOY!
TRACKLIST:
1.J-Punch feat. Shelley Harland - The Secret
2.DJ Tiesto - Lethal Industry (Richard Durand RMX)
3.Jonas Steur - Holiday On Mars
4.DJ Tiesto - Flight 643 (Richard Durand RMX)
5.DJ Preach - Elektra
6.Dash Berlin - Till The Sky Falls Down
7.Breakfeast - The Sunlight
8.Airbaise feat. Floria Ambra - Denial
9.Cass Fox - Touch Me (Mike Koglin vs. Jono Grant remix)