Jaytech - Everything Is Ok

9. července 2008 v 13:42 | ctk |  Preview
Jaytech

Vyvarujte se plochým, lineárním zvukům minimalu a hraním si se sladkými akordy trancu, mladé elektronické hvězdy roku 2008 tvoří novou střední zemi. Jeden takový talent je Jaytech, vlastním jménem James Cayzer, ve svých 22 letech má za sebou fantastickou pověst skvělého producenta, DJ's a živého talentu. 'Everything Is OK' je jeho premiérové umělecké album.

Jaytech se narodil v Canbeře, v Austrálii. Svou první produkci uvolnil ve svých 14 letech, 'Music 101' byl předčasný začátek který je zakončený celosvětovým poznáním. Ačkoli jeho zkoušky na universitě byly považované za hlavní prioritu jeho rodiči, Jaytech trávil spoustu hodin studováním svých dvou oborů a na trénincích ve hře na piáno. Zatímco v noci zalezl do své ložnice, kde se zdokonaloval ve svých programovacích schopnostech.

Tvrdá práce a časný start se jistě vyplatila. S diskografií která vstupuje do dvojitých čísel a zahrnuje důležitá vydání jako ''Genesis", který měl širokou podporu od každého člověka z Desyn Masiello a Tiesto ho zahrnul na svou In Search Of Sunrinse kompilaci a track ''Pepe's Garden'', který nalézá podobné uznání od Sashe, Armina Van Buurena a dalších. Nyní, s jeho akademickými studii které má už za sebou (minulý rok promoval na universitě) a s premiérovým albem na krku, nabíra Jaytechovo vstupování další extrémně slibné etapy jeho kariéry.

Jeden z nejvíce uznávaných, premiérových, elektronických alb roku je 'Everything Is OK'. Obsahuje 12 tracků, zahrnuje šťastné výstřely elektronického alba 'Nightawk', pořádně melodický kus 'Higway Rockers', funkově promočený 'Special X', deep ale svalnatě trancový 'Pyramid', 'Gry Horizon' je první ze dvou traků obsahující vokály Melody Gougha ( další je skvělý 'Drive'), 'Groove Nova's' je jízda tech-groovu, a další.
zdroj:anjunabeats.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama