Mat Zo

29. července 2008 v 15:56 | ctk |  Umělci

Matan Zohar se narodil v Anglii (používá nicky Mat Zo, Reif, Unripelemon) a má za sebou tvorbu na EDM scéně. Po třech letech produkce různorodé elektronické hudby od Drum and Bassu až po Trance, objevil kouzlo Progressive Housu. Tento objev ho přivedl k dosavadnímu postavení jednoho z top světových Dj's a producentů. Ale ještě je pořád teenager. Mat Zo je na začátku své dlouhé kariéry.

Od jeho přechodu do Progressivní taneční hudby prozkoumával vůně všech žánrů, které často zahrnovali Electro Prog, trance Markuse Schulze, minimal house Jamese Holdena a starý dobrý Progressive House. Všechny jeho stylové variace získaly obrovské uznání. Jeho remix na track od Holdena a Thompsonové 'Nothing' získal obrovské uznání a Mat si tím udělal velké jméno.Mat Zo by si měl brzy zvyknout na to, že jeho jméno bude velice populární na EDM scéně.

Mat Zo cestuje za úspěchem. Získal podporu od DJ's jako jsou DJ R-Man, DJ Tarkan, Jav D, Micah, Airwave, Andy Moor a Markus Schulz. Jeho tracky také hráli Dj's jako jsou Ferry Corsten, Markus Schulz, Andy Moor, Mike Shiver, Armin Van Buuren, Tiesto a mnoho dalších.

Jako o DJ můžete o Matu Zoovi říci že je začátečník. Ale on již získal ocenění jako spolehlivý radio DJ, se svými mixy, které už hrálo mnoho radio stanic a měli velmi pozitivní reakce. Dnes je ještě stále mladý a nemá tak mnoho nabídek k hraní. Nicméně Mat bude pokračovat k získání obecenstva po světě pomocí své produkce.

zdroj:armadamusic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama