Max Graham vydává u Armada

28. července 2008 v 11:29 | ctk |  Preview
Max Graham připravil své dlouho zpožděné mix album 'Cycles'. Je to jeho první mix album po 6 letech. Toto album bude v srpnu vydáno na labelu Armada.
Od jeho break-out smash alba 'Airtight' uběhlo už spoustu let, aby také ne když bylo vydáno v roce 2001.
Jako vždy se Max řídí svou cestu napříč dvěma disky, ta je velmi různorodá a energická. Od chvil pravého, nádherného house a techno zvuku přímo k melodickému zvuku Maxe Grahama.
První CD obsahuje také Maxův track 'Frozen' ten obsahuje typický Maxův zvuk, z velice stlačeným groovem a chvilkovými záblesky melodické brilatnosti. Max později vrátí mix do housového teritoria s trackem Patch Park 'Got That Mi', kterému předchází David Tort, DJ Ruff & DJ Disciple 'Destination' což je další Chicagem ovlivněný track na tomto CD. Lemon 8 'New York, New York' je velice melodický track s bohatým housovým spodkem. V Maxově vlastním remixu na Roland Klinkenburg 'Dusty Horizons' se formuje, stoupá a vrcholý ohromná energie, před tím než toto CD ukončí perfektní Analog People In A Digital World 'Violet Trip' který je plný synthů a svůdné melodie.
Druhé CD začíná stejným druhem intra jako první CD. CD číslo dvě obsahuje také tracky od Tim Le & Wollion 'Bodymovin' v remixu od Inpetta. Kos track 'Zero to Hero' což je jízda progressivních beatů. Marcus Schossow'Sweedish Beatballs' v Maxově remixu je obrovská porce výborné melodie a nabytých beatů. Tuto show ukončí Maxův rozmanitý výběr tracků. Mat Zo'Fumar' je nádherný Balearic track s masivní španělskou kytarou v breakdownu. Jako další je Maxův vlastní vokalní track 'I Know You're Gone' v remixu od Whelan & Discala. Masivní track od Mitiska & Medina 'After Hours Ensemble' ukončí tuhle cestu euforyckými styly.
A co o své nové kompilaci řekl samotný tvůrce? ,,Miluji hudbu a také mnoho různých stylů se točí kolem mě. To je můj scénář. Můžete opustit pokoj na 20 minut když hraji, ale jak se vrátíte zpět, hraje úplně jiná hudba.
O chuti a mnoha odstínech housu, techna a dalších. Tato dvou disková kompilace je perfektní obraz Maxe Grahama, jednoho z nejlepších Dj's a producentů za jednu dekádu.
A&R Manager Armada Records, Sander Bouma o této kompilaci řekl ,, Je to velká čest a potěšení mít Maxe na palubě Armady a tato jeho kompilace jednou znovu ukáže jeho výjimečnou hudební chuť. Obě CD mají ukázat jaké mistrovské producenty Armada má.
TRACKLISTING

CD1
1. Max Graham - Intro
2. Analog People In A Digital World - The Envelope Of Life
3. Oliver Moldan & Patric La Funk - Good Fellas (Patch Park Remix)
4. Max Graham - Frozen
5. David Tort & DJ Ruff Meets DJ Disciple - Destination (La Sexy Mix)
6. Patch Park - Got That Mi
7. Dubfunk - Mandala (Patch Park Mix)
8. Lemon 8 - New York New York (Patch Park Mix)
9. Simon Shaker vs. Groove Garcia - Soultechi (Simon & Shaker Remix)
10. Roland Klinkenburg - Dusty Horizons (Max Graham Mix)
11. Mango - Handelskai
12. Analog People In A Digital World - The Violet Trip

CD2
1. Max Graham - Intro
2. Tim Le El & Woolion - Bodymovin' (Inpetto Remix)
3. Kos - Zero To Hero
4. EDX - Premiumline
5. Max Graham - Turkish Delight
6. Marcus Schossow - Sweedish Beatballs (Max Graham Mix)
7. Soliquid - Music Is For Rich People (Mat Zo Remix)
8. David West & Orkidea - God's Garden
9. Mat Zo - Fumar
10. Cressida - 6AM (Kyau & Albert Remix)
11. Max Graham Feat Jessica Jacobs - I Know You're Gone
12. Ketho Fet Michael Calderone - Silent Room
13. Mitiska & Medina - After Hours Ensemble (David West Remix)
zdroj:trance.nu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama