Tiesto In Search Of Sunrinse 7 Asia

1. července 2008 v 20:17 | ctk |  Recenze
Nyní se podíváme na zoubek nové Tiestově In Search Of Sunrinse kompilaci s pořadovým číselm 7. Tuto mixovanou kompilaci se ,,mistr Trance'' rozhodl nahrát při svém letošním, jarním turném po Asii. Byl tímto koutem světa tak okouzlen, že se rozhodl věnovat novu In Search Of Sunrinse kompilaci právě Asii! Tato kompilace byla nahrávána v hotelu v Thajsku, kde Tijs trávil svůj volný čas, když necestoval za hraním. Mimochodem, nahrával ji ve velkém pokoji který se skládal z kuchyně a obýváku a ze kterého měl také nádherný výhled na moře.
První CD nám má popsat krásy Asie a beztarostný život tamních obyvatel. Musím uznat že se to Tiestovi povedlo na výbornou. Toto CD začíná úžasným intrem, které vás dokonale naladí na vlnu Aise. Zároveň toto CD obsahuje spoustu nádherných tracků, které obsahují spoustu vokálů a příjemně plynoucí melodie.
Druhé CD si za úkol vzalo popsat spoustu energie kterou v sobě ukrývá Aiiské publiku a se kterou se Tiesto setkal při svém hrání v místních klubech. Už první track tohoto CD dává jasně najevo že tento mix je o poznání temnější než mix na prvním CD.A pak to přijde! Neskutečný příval neutuchající energie. Toto CD vám nedá ani na chvíli vydechnout, je to prostě a jednoduše BIG Trance jízda až do úplného konce.
Podle mého je tento díl In Search Of Sunrinse nejlepší co kdy Tiesto nahrál. Je tak pestré a vyvážené až z toho mrazí v zádech. Prostě trancová lahoda!
zdroj:tranceworlds.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama