Aly & Fila

29. srpna 2008 v 12:25 | ctk |  Umělci
Aly Amr Fathalah (Aly) a Fadi Wassef Naguib (Fila), egyptské duo, oba dva se narodili v roce 1981 a vídali se už od mateřské školky. Po pádu v lásce s hudbou Paul Van Dyka, Steve Helstripa a Chicane si postavili své první malé studio a začali dělat elektronickou hudbu a DJing. To bylo v roce 1999. Poté co se usadily v Egyptě, se rozhodli jít do mezinárodních vod. V roce 2002 podepsaly smlouvu s německým labelem Euphonic Records. Jejich první release, Eye of Hours, byl track který hráli Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, DJ Tiesto, a mnoha dalších. Vzhledem k obrovskému úspěchu tohoto tracku byla poskytnuta klukům exkluzivní licence od Fundamental Recordings a tento track také dosáhl na 4. místo v nizozemském hitparádě. Nejen to, tento track byl také součástí mnoha úspěšných kompilací jako Gatecrasher Resident Transmission 02, Viva Club Rotation, Mexiko Love Parade, Energy 03 abych jmenoval jen několik na ukázku.

Po ukončení jejich smlouvy s Euphonic Records, se Fila setkal s Andy Prinzem a rozhodli se zahájit provoz svého prvního sublabelu Offshore. Nastávající release se jemnoval SpiritOf Ka. Což byl také první release na švýcarském Offshore Music/AP Pro Audio. Tento track mnohokrát hráli a o remix se postarali Paul Van Dyk a Markus Schulz.

Stoupající hvězdy z Egypta Aly & Fila se zařadili na stále rostoucí seznam mimořádně talentovaných DJ's a producentů. Jsou velmi úspěšní a žádaní DJs. Dá se o nich bez nadsázky říct že jsou neznámější Dj's Egypta a potažmo celé Afriky. Mají za sebou hraní po boku světových DJ's, ve známých klubech a velkých světových eventech. Hráli po boku Armina Van Buurena, Blank & Jones, Johana Gielena, Tall Paula, Misja Helsloota, Darrena Tate, Soniquea, Sultana a Tonedepta, Johna 00 Fleminga, Scotta Bonda, Bena Losta, Satoshia Tomiieeho, Darrena Christiana, Roberta Nicksona, Kyau vs Alberta, Andy Manstona a mnoho dalších. Mezi slavné kluby kde hráli patří Ministry of Sound , Clockwork Orange, Godskitchen, The Gallery a Renaissance a mezi eventy kde předvedli své umění patří např. švýcarská Street Parade nebo německá Narure One.
K nám tato dvojice zavítá 8. listopadu na párty Transmission která se bude konat v pražské O2 Aréně.

zdtoj:armadamusic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama