Flashover Recordings zahájil činnost svého nového sub-labelu zvaného Moody Moon Recordings

16. srpna 2008 v 14:38 | ctk |  Novinky
Moody Moon Recordings
Ferry Corsten vlastní label Flashover Recordings a nyní oznamuje uvedení nového sub-labelu Moody Moon Recordings.
Hlavním tahákem tohoto nového sub-labelu bude po mnoha úspěšných vydáních hvězdný producent Casey Keyworth aka Breakfeast.
Breakfeast je znám jako skvělý producent který rok od roku stoupá výše. Jeho první release se jmenoval "The Air Mezi" a vyšel v roce 2006 na Flashover Recordings. Jeho tracky "The Sunlight" a "The Horizon"vyšli také na Flashover Recordings. Oba dva tracky se staly hlavními klubovými hity a podpořily je všechny slavné labely a také je obsahovala úspěšná kompilace 'Passport Of USA' kterou namíchal Ferry Corsten a Tiëstovo "Elements of Life" DVD.

Breakfeast má také dobře našlápnuto ve své DJ kariéře. Po vydání jeho první desky hrál v mnoha klubech v Japonsku, Velké Británii, Skotsku a Nizozemí, kde hrál na renomovaném eventu Dance Valley 2008 na main stage. V současné době bydlí v Americe, kde pravidelně hraje v clubu Glow ve Washingtonu DC.

První zprávou o Moody Moon Recordings byla spolupráce mezi Breakfeastem & Mikem Saint-Julesem s trackem nazvaným 'Only Two Should Know'. Obsahoval originál a dva progresivní remixy. Release získal podporu od DJ's typu Ferryho Corstena, Above & Beyond, Markuse Schulze, Judgee Julese a mnoho dalších. Track se také objevil na Markusově kompilaci 'Amsterdam 08'.

Label bude presentovat nadcházející materiál od umělců z celého světa. Také uvede nový alis Breakfeasta zvaný "Loomer".

Breakfeast: "S Moody Moon doufám že přinese čerstvý a špičkový přístup k trance a progresivní hudbě. Label je také možná šance pro zavedení dalších umělců".

Kromě vydávání na Moody Moon bude Breakfeast pokračovat ve vydávání na Flashover Recordings.
zdroj:trance.nu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama