John Dahlbäck

14. srpna 2008 v 14:08 | ctk |  Umělci
John Dahlback

John Dahlbäck se narodil v roce 1985 v malé vesnici poblíž švédského halvního města Stockholmu. Vzhledem k tomu, že se všichni v jeho rodině nějakým způsobem zabývají hudbou tak není žádné překvapení že John začal svou vlastní tvorbu. Hraním si se svým otcem a počítačem Atari se John naučil základy a po několika změnách v nastavení si konečně našel svůj zvuk.

První demo vydal ve věku 15 let ale moc štěstí mu to nepřineslo. To druhé demo bylo docela dobré. S trackem Route 33 a jeho prvním 12" (vinylem) na Deep4life, začal John směřovat do velké ligy.

Po "Music So Sweet" vydávání pokračovala a tak John založil společně se svým bratrancem Jesperem první label. Jako Hugg & Pepp se bratranci vžily jako světoznámé superduo.
Takže vydávání tracků pokračovalo více a více. John začal být docela dobře známým producentem. Nastartoval label Pickadoll. John měl konečně svůj vlastní label. S umělci jako Özgur Can, Sebastien Leger, Dada Life, Zoo Brazil, Robbie Rivera, Laidback Luke a další kteří vydali na jeho labelu, se malé dítě Johna Dahlbäcka Pickadoll obrovsky rozrostlo.

Pickadoll

zdroj:johndahlback

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama