OceanLab

11. srpna 2008 v 12:20 | ctk |  Umělci

Oceanlab je skupina složená z Above & Beyond (Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamaki) a zpěvačky Justine Suissa, která předtím byla zapojena do projektu Chicane. Oceanlab je jeden z nejvíce respektovaných projektů na poli taneční hudby. Jejich hudba je kombinace bohaté produkce s citlivími texty a nádhernými melodiemi.

První tři singly Oceanlab byly "Clear Blue Water", "Sky Falls Down" a "Beautiful Together". Všechny zaplnily obálky anglických tanečních biblí Mixmagu a DJMagu. Tyhle tři tracky se také staly hymnami v clubech po celém světě. Získaly také podporu od mnoha světových, respektovaných DJ's včetně Ferry Corstena, Paul Van Dyka, Armina Van Buurena a Tiësta.
Po těchto singlech následoval track s názvem "Satellite". Tento track se stal obrovským hitem a asi nejvíce proslavil uskupení Oceanlab. Hrál se ve všech klubech a pronikl i do mainstreamu. Tento track hrál na Radiu1 Dave Pearce a Judge Jules a Armin Van Buuren tento singl hrál šestkrát po sobě ve své radio show A State Of Trance. Satellite si tímto získal status dlouho hrající taneční hymny světa.

V denšní době Oceanlab vydalo své první debutové album pod názevem ''Sirens Of The Sea''. Toto album které vyšlo na labelu Anjunabeats, má také velmi pozitivní reakce od ostrovních magazínů Mixmag a DJMag.


První dvě skladby z tohoto alba které vyšli jako samotné singly ''Sirens Of The Sea'' a ''Miracle'' v dnešní době drtí taneční parkety po celém světe. Tyto sklady remixovala spousta zvučných jmen např.: Kyau and Albert, Cosmic Gate, Maor Levi, Martin Roth, Michael Cassette. Nejznámější a asi nejvíce hranější v dnešní době jsou ale mixy od samotných ,,polotvůrců'' tedy od Above & Beyond.

zdroj: armadamusic, anjunabeats, tranceworlds
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama