Sensation White přichází do Dánska!

14. srpna 2008 v 9:54 | ctk |  Novinky
Dne 15. listopadu 2008, Sensation White, přední světová taneční událost, se poprvé představí také na Parken Stadionu v Kodaňi. Sensation představí svou novou show 'Ocean of White', která měla premiéru v Amsterdam Aréně 5. července letošního roku.
Koncepce těchto jedinečných eventů je koncipována podle ID & T, číslo jedna v případě pořádání párties v Nizozemsku. Sensation se nyní stala vlajkovou lodí ID & T a v příštím roce oslaví své 10. výročí. Spolupořádající dánská firma je velmi hrdá na to že Sensation přichází do Dánska v roce 2008. Duncan Stutterheim, generální ředitel a zakladatel této firmy řekl ,,Dánsko je dobře známé díky svému párty duchu a jsme velmi rádi, že konečně přichází Sensation do Dánska''.

První Sensation se konala v Amsterdamu v roce 2000. Dnes tato multimediální podívaná prodá na 40000 vstupenek, každý rok návštěvníkům z celého světa během několika hodin. Inovativní technika, světelná show, lasery, video projekce, živé fotoaparáty a nemluvě o skutečnosti, že každý návštěvník musí přijít oblečen celý v bílém. To vše pomáhá vytvořit atmosféru, díky které je Sensation takovým fenoménem. Divák se skutečně stane součástí podivné.

Osm let po debutu v Amsterdam Areně, navštívila Sensation další města v celé Evropě a ve světě. V roce 2007 se akce představila v sedmi evropských zemích a mezi nimi nově Belgie, Německo, Polsko a Česká republika. V roce 2008 se bude konat ve 12 zemích po celém světě. Letos poprvé zahrnuje také Skandinávii, přesněji dánský Kodaň. Sensation v Dánsku začíná v 19.00 hodin a končí v 03.00. Vstupenky půjdou do prodeje na konci srpna, přesné datum a cena má být oznámena v nejbližší době.
zdroj:trance.nu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama