Heatbeat

12. října 2008 v 14:08 | ctk |  Umělci

Heatbeat je tvořeno dvěma mladými DJs a producenty z Argentiny a to Matiasem Faintem (23 let) a Agustinem Serventem (21 let). Tato dvojice se dala dohromady v polovině roku 2006. Od mladých dětí byly Matias a Agustin ovlivněni umělci jako jsou Prodigy, Chemical Brothers, BT, Judge Jules, Paul Van Dyk a další. Jejich produkce je směs progresivního trance, electro trance, tech-trance, up-lifting trance a nu trance (také známý jako minimal trance). Hudbu začali produkovat ještě jako děti.
Přestože mají za sebou krátkou producentskou dráhu, přesto jejich produkce a remixy získaly podporu od DJs jako jsou: Paul van Dyk, Armin van Buuren, Tiësto, Ferry Corsten, Judge Jules, Markus Shulz, Eddie Halliwell, 4 Strings, Cosmic Gate, Gareth Emery, Sean Tyas, John O Callaghan, Super8 & Tab, Ron van den Beuken, Ali Wilson, Kristina Sky, Suzy Solar a mnoho dalších.
I když jsou mladí pracovali s DJs jako jsou: Above and Beyond, Rank 1, Eddie Halliwell, John O Callaghan, Cosmic Gate, Sean Tyas, Kyau a Albert, Ronski Speed, Ron van den Beuken, The Thrillseekers, Thr3shold.
Taká už hráli v největších klubech v Buenos Aires jako Bigone, Mint, Bahrein, Caix, Le Click.
Zahrály také spoustu guest mixů v nejdůležitější radiostanicích na poli světové taneční scény, jako jsou například ETN.FM, DI.FM, Afterhours.FM, a Pure.FM.
I když jsou mladí vydávají své songy a remixy na labelech jako jsou: Armada, Vandit, High Contrast, Flashover, In Charge, Bonzai, Real Music, Istmo Music, Novascape a dalš.
Nyní, v roce 2008 již hrál v mnoha mezinárodních destinacích jako Paraguay, Chile, Guatemala, Panama, El Salvador, Uruguay a samozřejmě také Argentina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama