Markus Schulz - Progression Progressed (The Remixes)

15. října 2008 v 19:12 | ctk |  Novinky
Markus_Schulz_-_Progression_Progressed.doc

Je velice zajímavé že v dnešní době po té co producent vydá své umělecké album, tak jeho dalším počinem je edice alba remixovaných tracků. Můžeme si toho všimnout třeba u Tiësta a Paul van Dyka. Nyní můžeme do tohoto seznamu zařadit také Markuse Schulze. Ten vydává remixované album na své album Progression, to bylo vydáno v červenci roku 2007. Progression se rychle etablovala jako album které když jste neslyšeli jako byste ani nežily a to jak ze strany fanoušků tak také DJs, kteří ihned začali hrát své oblíbené skladby z alba v klubech. Markus Schulz tedy začal z úkolem z kompletovat remixy na jednotlivé tracky z alba a vydat je jako edici alba které obsahuje právě jen ty remixované tracky.

"Když bylo album dokončeno mým příštím hlavním cílem bylo sestavit nejlepší balíček remixů pro každý ze singlů" říká Markus. To se ukázalo jako velmi úspěšné. Remixy na tracky jako I Am, Fly To Colours a Cause You Know dominují skladbám které zahráli největší světový DJs při svých vystoupení v klubech a na festivalech po celém světě.

Vzhledem k úspěchu tohoto projektu, se Markus vydal na obrovské na turné. To bylo ideální platformou pro osvětu Progression The Remixes. Ať už to byla Sensation White nebo Monster Massiv, skladby jako je Genix, remix na Fly To Colors nebo strhující remix Agnelli & Nelson na track Perfect se staly obrovskými hity a fanoušci je chtěli slyšet ze všeho nejvíc.

Když Markus uvažuje o svých koncertech v průběhu minulého roku, řekl k tomu: "Je opravdu skvělé že jsem hrál na všech pěti kontinentech v průběhu uplynulého roku . Spatřil jsem různé jazyky, kultury, vyznání a tak dále''.

Nicméně když přijde na rozhodování které z remixů na novém albu patří mezi Markusovi oblíbené, tak řekl "Myslím, že velkou věcí každé skladby na albu, je to, že vás může zaplnit různými emocemi. Například Perfect je úplně pocitově dobrý track, Cause You Know má opravdu hluboký smysl a může vám dát pocit k zamyšlení. Záleží také na roční době, v létě budete mít možnost hrát na velkých festivalech a na velkých akcích než je obvyklé. Mojí velkou letní hymnou letošního roku byla Daydream. Lemon & Einar K remix tohoto tracku se ukázal jako briliantní."

Jak už to ve většině případu bývá, tak k edici remix alba vždy umělec přidá nějaký ten svůj exkluzivní, zatím nevydaný track. A to platí i v Markusově případě. Jedním ze skrytých drahokamů remix alba Progression bude track Let It Go v remixu od Monogato, tento track určitě není neznámý posluchačům pravidelné Markusovi radio show Global DJ Broadcast. Holanďan Mark Otten se vrací ze svým druhým remix na track od Markuse Schulze po čtyřech letech (jeho prvním remix byl na track Largo), nabízející groovy zvuk, track se jmenuje On A Wave. Mike EFEX je jeden z těch producentů co jeho jméno v poslední době stoupá hodně nahoru, pochází z Los Angeles a remixoval track Lost Cause. Markus sám z remixoval jeden track a to Daydream.

Progression Progressed (The Remixes) bude ale hlavně obsahovat Markusův nový track The New World!

Ten bude vydán v listopadu. Markus bude potřetí hrát na Transsmison v Praze. A organizátory byl požádán aby vytvořil zvláštní téma na noc a reakce od fanoušků a kluberů na vzniklý track byla velkolepá. Track (tedy The New World) byl vyroben s tím aby výborně fungoval na velkých halových akcích a festivalech a má potenciál stát se budoucí hymnou. Možná už v příštím roce. Plný ,,balík'' The New World včetně remixů bude vydán na počátku roku 2009.

Markus ale neusíná na vavřínech a již se těší na svůj další úkol: "Doufám, že mohu začít pracovat na svém třetí uměleckém albu během několika příštích měsíců. K této remix edici chci poděkovat všem, kteří přispěli se svými remixy, za to že tito úžasní producenti poskytli svůj čas a úsilí při poskytování jejich fantastických remixů na mé tracky v průběhu minulého roku a postarali se tak o konečně uzavření kapitoly alba Progression. Teď budu mít čas na práci ve studiu kde se pokusím vyrobit album ještě o něco lépe než Progression . Miluji být kreativní ve studiu. "

Progression Progressed (The Remixes) bude k dispozici na labelu Armada music na CD a přes digitální download portály, od pondělí 27. října.

Tracklist:
01. I Am (vs. Chakra) (Mat Zo Remix)
02. Fly To Colors (Genix Remix)
03. Daydream (vs. Andy Moor) (Lemon & Einar K Uplifting Remix)
04. Perfect (feat. Dauby) (Agnelli & Nelson Remix)
05. Cause You Know (feat. Departure) (Nic Chagall Remix)
06. The New World
07. On A Wave (feat. Anita Kelsey) (Mark Otten Remix)
08. Let It Go (Monogato Remix)
09. Lost Cause (feat. Carrie Skipper) (Mike EFEX Remix)
10. Daydream (vs. Andy Moor) (Markus Schulz Coldharbour Mix)

Markus Schulz - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)

Markus Schulz Feat. Departure - Cause You Know (Nic Chagall remix)

Markus Schulz- The New World

Markus Schulz live ta Future Music Festival Sydney Australia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama