Únor 2009

Ferry Corsten - Corsten's Countdown 087 (25-02-2009)

26. února 2009 v 18:26 | Ctira.d |  Corsten's Countdown
Ferry Corsten - Corstens Countdown 065 (September chart)

Tracklsit
01. Kyau & Albert - Hooked On Infinity (Club Mix)
02. Treadstone - Galaxia 2009
03. Boom Jinx & Oliver Smith - Sunrise (Original Mix)
04. Bardo State - The Jezebel Spirit (Bart Claessen Remix)
05. Jochen Miller - Face Value (Original Mix)
06. Rafaël Frost - Red
07. Dash Berlin with Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run (Dash Berlin 4am Mix)
08. Vimana - We Came (Akira Kayosas 2009 Passion Mix)
09. Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time (Club Mix)
10. DJ Eco - Lost Angeles (Breakfast Mix)

Download
Bart Claessen zahajuje svou novou radio show PLAYMO RADIO!

25. února 2009 v 17:13 | Ctira.d |  Novinky
© Bart Claessen

Ve středu 18. února, DJ a producent Bart Claessen zahájí svou novou rádio show PLAYMO RADIO ve spolupráci se Slinky.fm.

RADIO PLAYMO je dvoutýdenní rádio show. Vyslíat se bude každou první a třetí středu v měsíci v 9pm GMT / CET 10pm!
V každé show bude Bart vybírat nejžhavější melodie těchto dnů, jak z oblasti techna tak trancu. Ale také můžete očekávat, že uslyšíte klasiku, která zůstala bez povšimnutí mnoho let. Bart bude také vysílat své live sety, které bude nahrávat na akcích po celém světě, kde bude hrávat.

To vše se děje na bartclaessen.com/radio, kde můžete poslouchat rádio show, podívat se na seznamy skladeb, chatovat s ostatními posluchači nebo požádat Barta o jakékoli otázky, které mohou být zodpovězeny v jeho radio show...
Ujistěte se, že nebude chybět na velkém zahájení v tuto středu!

Lange a jeho novinky!

25. února 2009 v 14:16 | Ctira.d |  Novinky


Lange právě dokončil remix pro Above & Beyond presents Oceanlab track I Am What I Am. Tento remix, který se bude také vyskytovat na nadcházejícím remix albu, udělal Lange tak, aby se jeho zvuk dal zařadit do staré školy trance zvuku. 27. února bude radio show Above & Beyond Trance Around The World mimo jiné obsahovat exkluzivní guest mix od Lange.

Lange se také chystá vydat novou mixovanou kompilaci. ,,Jsem stále v rané fázi přípravy a zavední tracklistu dohromady. Jak možná víte z mých DJ vystoupení, chci nahrát pestrý výběr hudby, od progressive / electro-trance až po více uplifting trance a techy tracky, tento zvuk bude kompilace odrážet. Bude to dvou disková kompilace takže je dost času, aby se zde vešly všechny tracky co chci. Podepsal jsem hodně nových skladeb pro Lange Recordings, takže na této kompilaci očekávejte spoustu nového, exkluzivního materiálu!'' řekl k novému mixovanému dvou CD Lange.

Také by jsme neměli zapomenout na Langův label Lange Recordings. Kde by měli tento měsíc vyjít skladby od Roberta Buriana, Danilla Ercola, Bena Prestona a Steve Briana. Dalším trackem, i když má naplánováno datum vydání až na 23. března bude Steve Noxx-All Sound And Fury. Tento song byl odeslán hrstce DJs a již počátkem roku obdržel podporu od Ferry Corstena (hrál ho v Corsten Countdown), Sandera Van Doorna a Lange. Remixy obsatrají Alex Losy a Marcos.

Aly & Fila - Future Sound of Egypt 070 (23-02-2009)

24. února 2009 v 13:53 | Ctira.d |  Future Sound of Egypt

Tracklist
01. ID - ID
02. Roger Shah pres. Savannah - Body Lotion (Jorn van Deynhoven Remix) [Magic Island]
03. ID - ID
04. Matt Skyer - Maritime [CDR]
05. Tom Colontonio - Mercury Retrograde (Giuseppe Ottaviani Remix) [Discover]
06. Pawel Meller - Escape (Original Mix) [ASOT]
07. ID - ID
08. ID - ID
09. ID - ID
10. ID - ID

Download
In Trance We Trust chce tvůj mix!

23. února 2009 v 18:19 | Ctira.d |  Novinky
In Trance We Trust

Black Hole Recordings a In Trance We Trust dávají talentovaným DJs šanci na celý život tím, že jim nabídne možnost namíchat novou kompilaci pro velice populární trance sérii: In Trance We Trust.

In Trance We Trust kompilace jsou základním kamenem moderní taneční hudby a dosáhly už na 13 díl. Předešlé kompilace byly smíchány hvězdami Misja Helsloot, Ton TB, Cor Fijneman Mark Norman, Johan Gielen a Carl B.

Kompilaci s pořadovým čílsem 13. smíchal švédský producent / DJ Carl B. ten si získal své místo na scéně díky svým deskám, jako Social Suicide a Just A Thought. Poslední jmenovaná skladba se také objevila na Tiëstově kompilaci In Search Of Sunrise 7 Asia.

Začínající DJs můžou posílat demo mix, dlouhý přibližně 40 minut na níže uvedenou adresu. Tyto mixy se budou promítat do Black Hole Recordings a tři nejlepší DJs budou vyzváni do předběžných kol, která se budou konat v předních klubech po celé Evropě. V sázce je teda reprezentace své země až do finále.

Kvůli své dovednosti byl Daniel Wanrooy jmenován soudcem pro tuto DJ soutěž. Ten bude přítomen na každé ,,bitvě'', aby se ujistil, že noc opravdu vyjde.

Turné se nakonec skončí s 5 nebo 6 vítězi z různých zemí. Těmto DJs bude hrstkou velkých DJs v sídle In Trance We Trust odborně posuzována jejich dovednost v míchání. Tři vítězové budou hrát na finále In Trance We Trust party, která se bude konat v Amsterdamu. Vítězové poletí do Amsterdamu, kde jim bude rezervován hotel, aby získali pocit z DJ života. Na party budou hrát vedle největších jmen trance hudby z Nizozemska a ze zahraničí.

Jako třešničku na dortu získá vítěz závěrečné soutěže také možnost namíchat novou In Trance We Trust mixovanou kompilaci. A také extra dárek, v podobě možnosti vytvořit ve studiu s respektovaným umělcem novou skladbu, která oficiálně výjde na labelu In Trance We Trust.

Máte tedy zájem? Tak vám nezbývá nic jiného, něž poslat svůj 40 minutový mix na tuto adresu:

"In Trance we Trust"
att: ITWT European DJ Contest
P.O. Box 7042
4800 GA Breda The Netherlands
Email: itwt@tangled65.com

Hodně štěstí!

Joonas Hahmo

23. února 2009 v 15:00 | Ctira.d |  Umělci

Teprve 24 letý Joonas Hahmo, bydlící v Tampere, udělal to a to... Nehodlám vás opravdu všechny otravovat obvyklými věcima, kterýma jsou většiny biografií umělců plné. Upřímně. Dalo by se ve stručnosti zmínit že Joonas hrál na takových masivních akcích jako Love Parade a Ruhr in Love, a jeho tracky se dostaly díky MTV na televizní obrazovky, stejně jako je po celém světě hráli takový DJs jako Tiësto, Armin van Buuren, James Zabiela, Ferry Corsten a Hernán Cattaneo. A ano, Joonas je také chlapík který stojí za úspěšnými trance projekty Alt + F4 a Avanto.

Ale všechny tyto velké úspěchy jsou následky silného pocitu, pocitu že žijete v Joonasovém srdci. Tento pocit se nazývá vášeň. Vášeň pro elektronickou hudbu. To je klíč k úspěchu zvuku Joonase Hahmo. Vzhledem k tomu, že i přes veškeré zásluhy, je zvuk to o co tu jde. Hudba prostě přitahuje.

Jedinečná. Čerstvá. Elektrizující. To jsou 3 hlavní znaky produkce typické pro zvuk Joonase Hahma. Sloučení trancu, electra, housu a progressivu v jeden úžasný tavící kotel, Joonas vaří lahodný nový produkt pro kluby po celém světě - crossover stylů, které nemohou být definovány a zaškatulkováný. Je to šťastný, radostný letní zvuk v Ibiza stylu. Nejde zcela o house, ale rozhodně ani né o trance. Pro tento hudební styl je pouze přijatelný jen jeden název: Joonas Hahmo zvuk. A tento nový zvuk se zdá být další velkou věcí ve světě taneční hudby.

Jistě všichni znáte průkopníky trance hubdy, jako Tiësto, Armin nebo třeba Paul Oakenfold. Tak si myslím, že zde máme novou vlnu průkopníků. Věřím v to, protože Joonas nesleduje žádné společné cesty, jako producent, ani jako DJ. On dělá cestu pro ostatní. Neustále hledá něco nového, je na okraji hudebního vývoje a prolomení limitů v produkci vynikající skladby. Tvrdá práce, extrémní talent a vášeň o to vše u fisnkého mladíka Joonase Hahma jde.

Produkce / Discografie
Alex Kunnari - ''Breathe In'' (Joonas Hahmo Remix) [In Trance We Trsut, 2008]
Joonsa Hahmo - ''Tampere by Nicht / Radiance'' [Anjunadeep, 2008]
Joonas Hahmo - "Cocktail Bar" [Anjunadeep, 2008]
Alex Kunnari - "Unstable" (Joonas Hahmo Remix) [In Trance We Trust, 2008]
Hawk - "Out Of Nowhere" (Joonas Hahmo Remix) [Afterglow Deep, 2008]
Beliar vs. Tempest - "Club Liquid Theme" [Conspiracy Recordings, 2008]
Above & Beyond pres. Tranquility Base - "Surrender" (Joonas Hahmo remix) [Anjunabeats, 2008]
Alex Kunnari - "Lifter" (Joonas Hahmo remix) [In Trance We Trust, 2008]
Joonas Hahmo - "Sound of Sunday" [Anjunadeep, 2007]
Joonas Hahmo - "Together" [Anjunadeep, 2007]
Sergei Shkuroff - Madwave Anthem [Five AM, 2007]
Darude - "My Game" (Original) [HMC, 2007]
Darude - "My Game" (Joonas Hahmo remix) [HMC, 2007]
Shuffleheads - "Whoah" [Bestboy Media, 2006]
David West - "Suffering Island" (Joonas Hahmo Remix) [Solaris Recordings, 2006]
Antti Tuisku - "Levoton" [HMC, 2006]
Antti Tuisku - "Sekaisin" [HMC, 2006]
Joonas Hahmo - "The Fusion" [AVA Recordings, 2006]
Sergei Shkuroff - "Sonar" [Five AM Records, 2006]
8 Wonders - "8th Wonder" (Alt+F4 Remix) [Solaris Recordings, 2006]
Peaktwins - "Dreamer" (Alt+F4 Remix) [Electric Sauna Records, 2005]
Ayu - "Unite!" (Alt+F4 Remix) [Drizzly, 2005]
Kenneth Thomas & Mike Skye - "Varekai" (Alt+F4's Blue Screen Remix) [Alter Ego Records, 2005]
Terradia - "Drowning in Dreams" (Magellan Project remix) [MPFS Records, 2005]
Alt+F4 - "Alt+F4" [Anjunabeats, 2004]
Avanto - "The Flute" [Electric Sauna Records, 2004]
Svenson & Gielen pres. Cyber X feat. Jody Watley - "Waves of Love" (Magellan Project Remix) [Drizzly, 2004]
Magellan Project - "Dive Theme" [Asgard Records, 2003]

Joonas Hahmo warming up Above & Beyond at Anjunabeats 100 release party in Helsinki, Finland

Armin je nominován v Edison Awards!

21. února 2009 v 19:34 | Ctira.d |  Novinky

Armin van Buuren je pro nadcházející nizozemské Edison Pop Awards nominován na 3 ceny! Jsou to tyto ocenění: Best Male Artist (nejelpší mužský umělec), Best Album (nejlepší album) za jeho Imagine a Best Song (nejlepší píseň) za In & Out of Love, druhý singl z alba Imagine.

Ostatní umělci nominováni na první kategorii jsou nizozemští zpěváci Jan Smit a Alain Clarck. Za nejlepší album a nejlepší píseň, Armin soutěží z Ilse de Lange, Room Eleven, Kraak & Smaak, Anouk, Krezip a z mnoha dalšími. Lidé můžou hlasovat ve všech kategoriích kromě první kategorie, kterou je Cena za nejlepšího mužského umělce, o tuto cenu bude rozhodnuto odbornou porotou. Ale vy můžete hlasovat také pro svů oblíbené album a nejlepší píseň. Ceny budou uděleny 22. března ve World Trade Center v Holandském Rotterdamu.

Dakota chystá své první album!

20. února 2009 v 14:32 | Ctira.d |  Novinky


Že vám jméno Dakota nic neříká? Nebojte, jistě ji tedy spíše ho, znáte. Dakota je projekt Markuse Schulze. Ano! Přesně tak, pod nickem Dakota vydává Markus velice progrsissivní skladby.

A co k tomu Markus Schulz říká? ,,Dakota je alias, který jsem použil pro některé tracky z mé produkce a pro remixy, v prvních letech tohoto desetiletí. Tyto tracky vyšly na labelech jako Bedrock, Yoshitoshi a Global Underground. Během posledních zimních měsíců, jsem byl ve studiu neuvěřitelně inspirován, ale ne opravdu připraven se zavázat k procesu psaní textů a práci se zpěváky. Jen jsem chtěl pracovat na nějaké cool club věci.''

,,Prosincový Essential Mix a nyní ještě více Toronto'09 kompilace, poukazeje na zvěsti a spekulace o možnosti že pracuji na celém Dakota albu. Mohu potvrdit, že ano, je to pravda! V tuto chvíli mám na album připraveno 9 skladeb!''

,,A vy už nyní znáte jména čtyř z nich. Jsou to dvě skladby, které byly na Essential Mixu - The Doorway a Day Off in Lima, a dvě skladby z Toronto'09 - Koolhaus a Sin City. Je zde také jedna skladba, kterou hrávám ve svých live setech a která se jmenuje Chinook, tato skladba má už také velké reakce.''

Takže, jak je vidět, máme se opravdu na co těšit. Během následujících týdnů se pokusím na Markusův projekt Dakota trochu více zaměřit.

Markus Schulz - Global DJ Broadcast with Leon Bolier (19-02-2009)

20. února 2009 v 13:27 | Ctira.d |  Global DJ Broadcast

Tracklist
Markus Schulz
01. Rennie Foster - Devil's Water (James Zabiela Re-Edit)
02. Ashley Wallbridge - Harrier
03. Mac & Monday - Touching The Sound
04. Bartlett & Dyor - Floating Beyond (Lange Remix)
05. Estiva - Fading Freedom
06. Ketho meets Michael Calderone - Break Of Day
07. Sebastian Brandt - Serenade (Emmanuel B's Triple Concept Remix)
08. Chance Jumpers - Hot Dog (Soul System's Progressive Mix)
09. DJ Eco - Borealis
10. Rafaël Frost - Red [Global Selection]

Leon Bolier
01. Aril Brikha - Winter
02. ID - ID
03. Mike Foyle pres. Statica - Bittersweet Nightshade
04. ID - ID
05. Terry Ferminal - A Thousand Miles
06. ID - ID
07. Sied van Riel - Darklight
08. Ernesto vs. Bastian - Laser Brain
09. Cliff Coenraad - Gone South (Leon Bolier Remix)
10. ID - ID

Downlaod
Ferry Corsten - Corsten's Countdown 086 (18-02-2009)

19. února 2009 v 14:25 | Ctira.d |  Corsten's Countdown
Ferry Corsten - Corstens Countdown 065 (September chart)

Tracklist
01. Marco G feat. PsychNerd - Faith (Original Mix)
02. Evgeny Bardyuzha - Termites (Original Mix)
03. Terry Ferminal - A Thousand Miles (Rework)
04. Lustral - Broken 2009 (Keenan & Faskil Remix)
05. Signum - Jewelery By Nature (M6 Remix)
06. Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Rain (Cosmic Gate Remix)
07. Boom Jinx & Oliver Smith - Sunrise (Original)
08. Ummet Ozcan - TimeWave Zero (Original Mix)
09. DJ Eco - Lost Angeles (Breakfast Mix)
10. Marcos ft. Emi Jarvi - Cosmicstring 2009 (Activa Instrumental Remix)

Download

Above & Beyond TV - N. American Bus Tour

18. února 2009 v 14:27 | Ctira.d |  Video
1. část

2. část

Nová várka únorových promo setů!

17. února 2009 v 18:57 | Ctira.d |  DJ's Sety
First State's Trance Energy Warm Up Mix


First State's Trance Energy Warm Up Mix - Tracklist
01. Rank 1 - L.E.D There Be Light (Wippenberg remix)
02. EDX - Mirage (EDX Sunshine mix)
03. Jonas Steur - Cold Winds (First State remix)
04. Ronski speed - Overfloat (Ronski Speed & Sun Decade mix)
05. Dash Berlin ft. Jaren - Man on the Run
06. Myon & Shane 54 feat. Carrie Skipper - Vampire ( Gareth Emery Garuda Remix )
07. Oceanlab - Breaking Ties (Duderstadt Remix)
08. Ton TB - Dream Machine (First State remix)
09. Alex M.O.R.P.H. ft Roberta - Photograph (Jonas Hornblad Remix)
10. Simon Patterson - Thump

Download


Re-Ward - February Mix 2009
Tracklist
01.Those Usual Suspects - Shadows (Inpetto Remix)
02.ID
03.Pig & Dan - Terminate (Original Mix)
04.ID
05.Larry Tee - I Love You (Bart B More Secured Dub)
06.Lisa Miskovsky - Still Alive (Raver Rework)
07.Patrick Plaice & Frank Ellrich - Sticky Tape
08.Little Boots - Stuck On Repeat (Ali Wilson Remix)
09.Chris de Seed - Linn (Willem van Hanegem Remix)
10.Ron Van Den Beuken vs George Acosta - War Of Hearts
11.Sam Sharp - Roundabout (Sander van Doorn Main Mix)
12.Alex M.O.R.P.H. feat. Roberta Harrison - Photograph (Jonas Hornblad Remix)
13.ID
14.ID
15.W&W-The Plan (Tech mix)

Download


W&W - February Promo Mix 2009
Tracklist
01. Dubguru - U Got 2 Know
02. Ferry Corsten - Made of Love (Super8 & Tab Mix)
03. ID - ID
04. W&W - ID
05. Armin Van Buuren feat. Carty Burton - Rain (W&W Mix)
06. Patrick Plaice & Frank Ellrich - Sticky Tape (Marcus Schossow Remix
07. Leon Bolier vs Galen Behr - Acapulco (W&W Mix)
08. 4 Strings - Let Me Take Your Breath Away (Club Mix)
09. Jochen Miller - Face Value (Jonas Stenberg Mix)
10. Simon Patterson - Thump
11. ID - ID
12. ID - ID
13. Virtual Vault - Experience
14. ID - ID

Download


Andy Moor - Moor Music - February 2009
Tracklist
1. Reflekt feat. Deline Bass - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)
2. ID
3. ID
4. Ferry Corsten - Made Of Love (Super8 & Tab Remix)
5. Alex MORPH - Purple Audio (Andy Duguid Remix)
6. Cosmic Gate - Not enough Time (Club Mix)
7. Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run
8. Nadia Ali - Love Story (Andy Moor EcoDub)
9. Armin van Burren - Imagine
10. Chicane - Saltwater (ID mix)

Download


Sander van Doorn - Spinnin in the Mix (February 2009)
Tracklist
01. Sil - Windows (Oliver Twizt Mix) [Spinnin']
02. Lazy Jay - Oracle [Big & Dirty]
03. Rank 1 - L.E.D. There Be Light (Wippenberg Remix) [High Contrast]
04. Raver - WMC (Elektro Mix)
05. Little Boots - Earthquake (Ali Wilson Tekelec Remix)
06. Sunnery James & Ryan Marciano - The Desert (Rehab Mix)
07. Jochen Miller - Face Value (Jonas Stenberg Remix) [High Contrast]
08. Sander van Doorn vs Robbie Williams - Close My Eyes [EMI/Spinnin']
09. Thomas Sagstad & Tyler Michaud - Renegades (Mat Zo Remix)
10. Mallorca Lee - Kiss It Better (Dave Walker Remix) [MLXL]
11. Sam Sharp - Roundabout (Sander van Doorn Main Mix) [Doorn]
12. Thomas Bronzwaer - Certitude
13. Armin van Buuren feat. Vera Ostrova - What If (Ohmna Remix) [Armada]
14. Mr Sam - Tantra (Evol Waves Remix) [Blackhole]
15. Ali Wilson - Empty Inside (Ali Wilson Tekelec Remix) [Tekelec]

DownloadHeatbeat - Promo Mix Februrary (2009)
Tracklist
1. Terry Ferminal - A Thousand Miles (Original) [High Contrast Nu Breed]
2. Jonas Stenberg - Memories (Original) [Musical Madness]
3. Fausto & Artento Divini - Lupara [In Charge Records]
4. Lang & Yep - Workshop (Beat Service Remix) [Detox]
5.Lange - Out Of The Sky (Bryan Kearney's 4 Dorts Bootwork) [CDR]
6. Mallorca Lee - Kiss it Better (Dave Walker Remix) [CDR]
7. Simon Patterson - Thump - (Original Mix) [Reset]
8. William Daniel - The Act Of Fear (Original mix) [CDR]
9. Mr Sam - Tantra (Original Mix) [Appia]
10. Adam K & Soha - Long Distance (Re-Ward & Dr Willis Remix) [New Generation]
11. M6 with Re:Locate - Piranha (Heatbeat mix) [Spinnin]

Download


Jaytech - Jaytech Music podcast 014

Tracklist
1. Secret Cinema - Rita & Lynn (Peter Horrevorts Remix) [EC Records]
2. DJ Danny Cool - From West To East [Virus Music Digital]
3. Derek Howell - It'll Gitchya Drunk (Interplay Remix) [Groovecollection Black]
4. Fain - Aurora Borealis [Rising Music]
5. Jerome Isma-Ae & Roy Stroebel - Villa Nova (Max Graham Remix) [Electric]
6. Heather Johnson - Washes Over Me (Rasmus Faber Epic Dubstrumental) [King Street Sounds]
7. Solarity - Codename Crimson [Mango Alley]
8. Passenger 10 - Mikado (PROFF Remix) [CDR]
9. Jonothan Allyn - Near You (Jaytech Remix) [AVA]
10. DJ Danny Cool - Sunset Sky [Virus Music Digital]

Download

Bobina Pres. Russia Goes Clubbing 2009

17. února 2009 v 18:31 | Ctira.d |  Preview


Čtyři měsíce od svého Top 100 DJ umístění na pozici číslo 28, začíná Bobina rok 2009 s třetím pokračováním své kompilační řady Russia Goes Clubbing.

Tato kompilace slouží jako definitivní průvodce hudebního vkusu průvodce Dmitrje 'Bobina' Almazovova. RGC2009 je přehlídka jedněch z nejlepších tracků elektronické taneční hudby, které nabízí první polovina letošního roku. Na CD uslyšité opravdu široké rozpětí trance hudby včetně spousty sub-žánrů, obsahujicí progg a tech tracky, a z umělců takové hvězdy jako je Sied van Riel, Tyler Michaud, W & W a Matan Zohar (ten je na tomto CD zastoupen také v remixu svého alter ega Mat Zo) . Nesmíme také zapomenout na současné velikány světové trance scény, jako Rank 1 a jejich Trance Energy hymna LED, Super8 & Tab a jejich zabiják Delusion nebo remix od Garetha Emeryho na Bobinin vlastní track Time and Tide! Tahle mixovaná kompilace prostě a jednoduše odráží velikou rozmanitost současné trance produkce!

Russia Goes Clubbing 2009 vychází 29.února 200!

Russia Goes Clubbing 2009 - Tracklist:
01. D: Folt feat. Marcie - I Come Running (tyDI Intro Dub)
02. W & W - Arena
03. Thomas Sagstad & Tyler Michaud - Renegades (Mat Zo Remix)
04. Jonas Steur - Simple Pleasures
05. Van Riel & Huinink - Sunrise
06. Matan Zohar - First Glance
07. Mike Koglin feat. Tania Laila - Find Me (Vocal Mix)
08. Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix)
09. Dash Berlin with Cerf, Mitiska & Jaren - Man on the Run
10. Rank 1 - L.E.D. There Be Light
11. Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)
12. Anton Firtich pres. AF Project - Moonlight Madness
13. Bobina feat. Tiff Lacey - Where Did You Go? (First State Remix)
14. Jochen Miller - Face Value
15. Sied van Riel - MME
16. Nitrous Oxide - Show Me
17. Sunlounger feat. Zara - Lost (Aly & Fila Remix)
18. Super 8 & Tab feat. Alyna - Delusion
19. Samara - Verano (Fast Distance Uplifting Remix)


Aly & Fila - Future Sound of Egypt 069 (16-02-2009)

17. února 2009 v 16:19 | Ctira.d |  Future Sound of Egypt

Tracklist
01. ID - ID
02. Armin van Buuren feat. Audrey Gallagher - Hold On To Me (John O'Callaghan Remix) [Armada]
03. Activa - ID
04. ID - ID
05. Simon Patterson - Thump (Original Mix) [Reset]
06. Vast Vision feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix) [Offshore CDR]
07. Pawel Meller - Escape (Original Mix) [ASOT]
08. ID - ID
09. Roger Shah pres. Savannah - Body Lotion (Jorn van Deynhoven Remix) [Magic Island]

Download
Armin van Buuren presents ASOT 400: line-up a místa konání!

15. února 2009 v 15:18 | Ctira.d |  Novinky

Dny 16, 17 a 18 dubna by se dali pro trance komunitu po celém světě označit jak velice významné dny, přímo dny sváteční. Zajímá vás proč? Pak věřte že v těchto dnech budete pozvání na 72 hodinový trance výlet. A kdo bude našim hlavním průvodcem? No přece světový DJ číslo 1. Armin van Buuren. A kde se všude bude dát setkat s Arminem živě? V Německu, Velké Británii a Holandsku. V těchto třech zemích bude totiž slavit! A oslavy to budou velké. Slavit totiž bude 400. epizodu své milované radioshow A State Of Trance!

A State Of Trance se poprvé začala vysílat před osmi roky, po té se radioshow rozrostla až do dnešní podoby kdy ji poslouchá přes 30 miliónů posluchačů po celém světě. 400.vydání se bude určitě slavit ve velkém měřítku. Posluchači a fanoušci si budou moci všechno poslechnout v živém přenosu, takže na ně čeká 72 hodin nabitých tou nejlepší trance hudbou, se tří zemí. První díl této mini tour se bude vysílat, v přímém přenosu, z Club Butan v Německu a to ve čtvrtek 16. dubna, druhý díl v pátek 17. dubna z Air Club v Birminghamu, v Anglii a třetí, poslední díl se bude vysílat v sobotu 18. dubna z Holandského klubu Maassilo v Rotterdamu!

Tyto tři události dokonale představují mezinárodní charakter této radioshow. Během těchto nocí, bude samozřejmě hrát také sám Armin, ale přizval si také některé své kolegy. Pro tuto speciální příležitost, se zeptal posluchačů své radioshow, aby hlasovali pro svého oblíbeného DJ, v otevřené internetové anketě na jeho osobním fóru. Minulý týden Armin odhalil a potvrdil tyto DJ's a ukázal světu oficiální kalendář:

Thursday, April 16th // Club Butan, Wuppertal (DE)
// 20.00 - 06.00 hrs

Armin van Buuren
Gareth Emery
Roger Shah
Daniel Kandi
Myon & Shane 54
Sied van Riel
Super8 & Tab
Duderstadt
Arnej

Friday, April 17th // Club Air, Birmingham (UK)
// 21:30 - 06:00 hrs

Armin van Buuren
Markus Schulz
Gareth Emery
Daniel Kandi
Simon Patterson
Sied van Riel
Arnej

Saturday, April 18th // Maassilo, Rotterdam (NL)
// 22:00 - 06:00 hrs

A STATE OF TRANCE AREA
Armin van Buuren
Gareth Emery
Aly & Fila
Daniel Kandi
Simon Patterson
Sied van Riel
Mr. Sam

A STATE OF TRANCE AREA 2
Richard Durand
Roger Shah
Cosmic gate
Nitrous Oxide
Ronski Speed

A State Of Trance epizode 400., bude v průběhu všech tří akcí, vysílat v přímém přenosu po celém světě, přes 40 FM rádií. Pro tuto speciální příležitosti, si můžete naladit bezplatný stream poslech na www.astateoftrance.com.

Armin van Buuren: "Zatím je to každoroční tradicí, že slavíme touto velkou party a vysíláním po celém světě. Ale 400. díl a 8. narozeniny A State Of Trance budou větší a více spektakulární než kdy předtím. Party začíná v Německu dne 16. dubna, kdy radioshow v Německu začalo před pár týdny vysílat rádio Sunshine Live, pak se přesune do Anglie, to bude 17. dubna a nakonec uvidíte a uslyšíte velké finále v Nizozemí, které proběhne 18. dubna. Trance je něco, co je velmi vyhledávané. Trance má stejně velký počet fanoušků a postavenou základnu jako jakýkoli jiný styl v dnešní hudbě. K oslavě tohoto dílů jsem požádal posluchače o jejich DJ hrdiny, z nichž většina z nich jsou schopni hrát na jednom ze tří míst. Samozřejmě, že všechny sety budou vysílány živě, prostřednictvím rozhlasových a internetových stanic. Vzhledem k tomu, že rozhlas je stále zdarma, budou vstupenky tak nízké, jak je možné, aby co nejvíce lidí mělo příležitost být součástí toho všeho."

Pokud vás zajímají vstuepenky, tak ty můžete koupit v předprodeji zde, v Primera shopu. Předprodej byl zahájen 13. února ve 12 hodin. Cena vstupenek je 15 Euro.

Sean Tyas - Essential Mix (13-2-2009)

15. února 2009 v 10:12 | Ctira.d |  DJ's Sety
Josh Wink

Tracklist
01. Sean Tyas & Simon Patterson 'For The Most Part (Essential Intro Solo)' Spinnin'
02. Sam Sharp 'Roundabout' Doorn Recordings
03. Sean Tyas 'Seven Weeks' Doorn Recordings
04. Ron Van De Beuken Feat. Nicole Tyler 'Far Away (Extended Mix)' RR Recordings
05. Radiohead 'Reckoner (Above & Beyond Remix)' XL Recordings
06. Boom Jinx & Oliver Smith 'Sunrise (Volume Six Edit)' Anjunabeats
07. Ronski Speed 'Aural Slave (Thomas Datt Remix)' Euphonic
08. Sebastian Brandt 'Serenade' Armada
09. DJ Eco 'Unknown' White Label
10. Jan Johnston 'Flesh (Thr3shhold Remix)' White Label
11. Signum 'Second Wave (Sean Tyas Third Wave Mix)' Armada
12. Tom Colontonio 'Oh Lovely Pornstar' White Label
13. Activa Vs. Chris & Matt Kidd 'U.R. (Stoneface & Terminal Remix)' Discover
14. John O'Callaghan Feat Jaren 'Surreal (Original Mix)' Armada
15. Sean Tyas 'Rulebook' Discover Dark
16. John Askew 'Vandalism' Discover Dark
17. Push 'Interference (Sean Tyas Remix)' Club Elite
18. Aled Mann 'To The End (Last Man Standing Remix)' Discover
19. AC/DC 'Thunderstruck (Sean Tyas Bootleg Remix)' White Label
20. Sean Tyas 'Melbourne' Discover
21. Sean Tyas 'I Remember Now' Armada
22. Talking Heads 'Once In A Lifetime' (Sire)
23. Mr Scruff 'Kalimba' (Ninja Tuna)
24. Sweet Salvation 'Rock Steady' (Elektra)
25. Cosmic Force 'Ghetto Down (Kenny Dope Mix)' (Truth & Soul)
26. Mr Scruff 'Sweetsmoke' (Ninja Tuna)
27. Benny Ill, Kode 9 & The Culprit 'Fat Larry's Skank' (Tempa)
28. Nicolette 'Dove Song' (Shut Up And Dance)
29. Channel One 'Jungle Skank' (Channel One)

Download
Exkluzivní rozhovor s Rank-1!

14. února 2009 v 17:12 | Ctira.d |  Rozhovory

V ČR se objevily poprvé loni, v listopadu na Transmission v pražské O2 Aréně. Jejich nejnovější track byl vybrán jako hymna Trance Energy pro rok 2009, tak si pojďme s nimi společně promluvit.

Co je koncept, kterým jste se původně inspirovali pro název Rank 1?
První Rank 1 skladby byly provedeny v době, kdy jsme měli poměrně spoustu nicků. Poté, co jsme udělali The Citrus Juicer, jsme cítili, že bylo potřeba nové jméno pro tento nový zvuk, který jsme udělali. V podstatě šlo o vtip, o tom jak by bylo v pohodě, vidět náš projekt 'Rank 1' v žebříčcích na pozici číslo 1! Později jsme slyšeli, že Rank 1 (a rank one, v angličtině pozn. red.) může mít i druhý význam.

Jaké důležité věci jste se od začátku vaší kariéry v hudebním průmyslu naučily?
Dělej v co věříš! Nenechte si od nikoho radit co byste měli dělat, pokud jde o hudbu, prostě dělejte to, co právě cítíte, nemůžete být nuceni tvořit dobrou hudbu. A ach, jak jsou tam peníze, musíš být seznámen s vlky v rouše beránčím.

Jaké vlastnosti si vážíte na tom druhém?
Benno: Piet mívá skvělé nápady, hudba a myšlenky jsou v jeho hlavě. Příšel i s myšlenkou na remix Superstring. Piet je někdo, kdo je konstruktivní. Pokud jde o problémy, nechce se hádat o tom, co je špatně, ale podívá se, jak se z toho dostat ven. (Jsem zvědavý, jestli bude Piet o mě také mluvit kladně, haha)

Piet: Co se mi líbí na Bennovi je asi to, že můžeme hovořit o všem včetně naší hudby a podnikání. Jsme dobří přátelé, a když spolu nepracujeme mohu ho vždy o všem kontaktovat To je dobré přátelství.

Který track celkově považujete za váš nejúspěšnější?
To by měl být jistě Airwave, nikdy jsme si nemyslely, že by mohli mít vliv na lidi i po takové době, a ani nás nenapadlo že jej budeme hrát ještě dnes, o 10 let později!

Jaký je to pocit, mít svou skladbu, která byla vybrána jako hymna pro Trance Energy 2009.
Je to velká čest, a na stále se měnícím hudebním hřišti je to také známkou toho, že ještě můžeme dělat dobré věci a jsme stále schopni držet krok s vývojem taneční hudby.

Kolik hodin týdně trávíte ve studiu?
To se hodně liší. V tuto chvíli jsme dělali jen něco, když jsme se na to cítili nebo měli právě nápad, namísto toho že donekonečna hledáme něco brilantního. Děláme příliš mnoho věcí kromě Rank 1, které spotřebovávají náš čas. Piet hodně cestuje a dělá spoustu další hudby, Benno dělá hudbu s ostatními DJ's (např. pomáhal Arminovi z albem Imagine - pozn. red.) . Ale legrační věcí je, že právě dobrá myšlenka, pro Rank 1 skladbu se může zrodit třeba v letadle nebo ve studiu s Jochenem Millerem.

Benno nemá ohledně Djingu žádné plány, nebo cítíte, že to funguje lépe, když máte přiřazeny samostatné úkoly?
Ne vůbec ne, měl bys být DJ když jsi DJ ve svém srdcem, a já vím, že nejsem!

Existují nějaké plány do další práce, usilujete o novém uměleckém albu?
Plány: ne. Aspirace (snaha, odhodlání - pozn. red.): ano! Když něco naplánujete vždycky se to pokazí. Takže je lepší vidět, co si připravý budoucnost.

Myslíte si, že byste se mohli vrátit k vydání tracku nebo dvou pod některým z vašich posledních nicků?
Vlastně, to by mohl být velmi dobrý nápad! Ale pak znovu ... Chtěli bychom dokončit nové album Rank 1, udělat live turné v Japonsku, vytvořit nové album s Arminem, hrát na každém velkém open-air trance festivalu v letošním roce, chodit se psem...

Existují nějaké nové či zajímavé projekty, na kterých pracujete a které chcete sdílet s námi, nebo jakékoliv zajímavé připomínky pro vaše fanoušky?
Dívejte se po Trance Energy kompilaci, kterou bychom měli namíchat, a všechny naše fanoušky můžeme ujisti, že se opět znovu sejdeme! A bedlivě sledujte Jochena Millera, rok 2009 by mohl být jeho rok!

Markus Schulz - The New World byl zvolen jako Dance Smash na Radiu 538!

13. února 2009 v 17:39 | Ctira.d |  Novinky

V říjnu 2008 se dostal v hlasování DJ Mag Top 100 o nejelpšího Dje planety na 8. místo a minulý týden získal na International Dance Music Awards dvě nominace. Jednu v kategorii Best American DJ a druhou v kategorii Best Full Length DJ Mix Compilation (nejlepší DJ Mix kompilace) za své album Amsterdam'08. Ale Markus Schulz, má ještě v obchodech pro rok 2009 něco více! Pro nadcházející týden, byl jeho nový track The New World zvolen jako Dance Smash na nizozemské radiostsnici 538!

To znamená, že se tento singl bude hrát v Nizozemí hodně často! Oficiální hymně Transmission 2008, která se konala loni v listopadu, v Praze, se daří v žebříčcích a má i svůj vlastní videoklip. Na ten se můžete podívat zde odkaz.

Mimo tohle všechno, oznámil právě Markus tracklist jeho nové mix kompilace Toronto'09. O Torontu'09 si můžete přečíst více zde odkaz.

P.S. Dance Smash je v podstatě aktuální hit. Je to ten druh hitu který se hraje ráno, přes oběd i na večer. Prostě aktuální hit.

Armada Music je na Last.fm

13. února 2009 v 11:23 | Ctira.d |  Novinky

Jedním z dnes nejrychleji rostoucích hudebních komunit je Last.FM. Na této webové stránce, můžete poslouchat hudbu zdarma, dívat se na nejnovější zprávy ze světa hudby a zjistit spousu informací o umělcích. Armada Music se nedávno rozhodla, že je na čase obohatit tuto stránku (Last.fm - pozn. red.) o oficiální Armada Music label Page. Takže se běžte podívat na Last.fm, zaregistrujte se a prohlédněte si Armada Music kanál!

Na Armada Music label Page se můžete podívat zde.

Markus Schulz - Global DJ Broadcast (12-2-2009)

13. února 2009 v 10:19 | Ctira.d |  Global DJ Broadcast

Tracklist
01. Ben Preston - Elizabeth
02. Rex Mundi - Leaving Paradise
03. Sam Sharp - Roundabout (Sander van Doorn Main Mix)
04. Blackfeel - The Second Life (Moonbeam Remix)
05. Clayborn - Elycion (Poonyk & Oxide Remix)
06. Jose Amnesia - Transfusion
07. Ashley Wallbridge - Harrier
08. Mango - Forever July
09. Kuffdam - Burning Up (Starkillers & Austin Leeds Remix)
10. PodNyk & Oxide - Tears Don't Drop (Mobilize Remix)
11. LightFlow feat. Ken Spector - Alone (Benya Dub)
12. Lustral - Broken (Keenan & Faskil Remix)
13. Mat Zo - The Price of Oil
14. Dennis De Laat - Every Breath (Anthem Instrumental Mix)
15. Natious - Amber (EDU Remix)
16. Tritonal Featuring Cristina Soto - Daybreak
17. Cerf, Mitiska & Jaren - Let Me Breathe (Ronski Speed Remix)
18. ID
19. ID
20. ID
21. John Deere - No Compromise
22. Rafa?l Frost - Red
23. Markus Schulz - The New World (Giuseppe Ottaviani Remix) [Global Selection]
Downlaod